שאלות נפוצות

בגן/בכיתה של הילד שלי פועלים בגוגלה, האם נוכל להיכנס לגוגלה גם מהבית?


בהחלט! כל תלמיד מקבל שם משתמש וסיסמה אישיים ויכול להמשיך לעבוד בגוגלה גם בשעות הפנאי. כמו כן הורי הילד יכולים להוסיף לספר הכתובות שלו קרובי משפחה נוספים שעימם יוכל להתכתב. אפשרות זו מעודדת את האוריינות לשפה הכתובה שכן צורך והקשר הם מחולל הכתיבה המיטבי.
מה מקדמים כלי גוגלה?


כלי גוגלה מאפשרים לילדים לרכוש את מיומנויות המאה ה־21 ולפתח כישורי חיים רלוונטיים לעידן המתוקשב שבו אנו חיים. הכלים תואמים את התפתחות הילדים ומקדמים סקרנות, למידה עצמאית ויכולת עבודה בצוות בסביבת מחשב. כמו כן הם מקנים הרגלי תקשורת מוסריים ואתיים ברשת.
מה מיוחד בכלי גוגלה?


רוב הכלים הקיימים בשוק מקדמים תחום לימודי אחד (למשל חשבון, שפה וכד'). כלי גוגלה מעודדים פיתוח סקרנות, יצירתיות ולמידה עצמאית בתחומי עניין אישיים, ובכך מקדמים מיומנויות חיוניות וכישורי חיים הכרחיים. בנוסף משתלבים כלי גוגלה בכל תחומי התוכן וההתנהלות החינוכית היום־יומית בגן ובכיתה.
האם אפשר להתחבר לגוגלה מכל מחשב?


מאחר שהשירות הוא בענן, אפשר להתחבר לגוגלה כמעט מכל מחשב שמחובר לאינטרנט. נתקלתם בבעיה? פנו אלינו!
למה צריך מחשב בגן? אין לילדים מספיק זמן מסך?


העמדת כלים עכשוויים ורלוונטיים בכיתה ומתן מענה לצורך בפיתוח מיומנויות העתיד נמצאים בראש מעייניה של החברה. אנו מאמינים שביסוס טכנולוגיה על פדגוגיה מיטבית ויצירת איזון נכון בין שעות מסך לפעילות חקר ויצירה הם המפתח להצלחה. החברה גם פיתחה מערכים בעבור ההורים, מערכים אשר מציגים אפשרויות בנושא אקולוגיית מדיה בריאה בגיל הרך.
האם המורים צריכים הכשרה מיוחדת או רקע טכנולוגי קודם?


הכלים מבוססים על עקרונות פדגוגיים והם פותחו כדי להשתלב בהתנהלות החינוכית היום־יומית של הכיתה. הכלים ידידותיים מאוד ולכן אינם מצריכים ידע קודם אלא רק הכשרה בסיסית בת שעתיים וחצי. החברה פיתחה מערכי שיעור וחומרי למידה תומכים.
מה משך ההכשרה של הצוות החינוכי?


הכשרה בסיסית אורכת בין שעתיים וחצי עד חמש שעות. אם הנהלת בית הספר מעוניינת בהרחבת הידע של צוותי ההוראה, גוגלה מציעה גם תוכנית מקיפה בת 30 שעות, העוסקת בשילוב טכנולוגיה בחינוך לגילאים צעירים. קיימת גם אפשרות להכשרה מקוונת.
איזו תמיכה מעמידה החברה ללקוחותיה?


החברה מעמידה לשירות לקוחותיה - הן לצוותים החינוכיים והן להורי התלמידים - תמיכה טכנית, תמיכה פדגוגית וכן ליווי מתמשך בהפצת עלוני חדשות בהתאם לתכנים הנלמדים בכיתה באותה התקופה.

לחברה מגוון סוגים של הדרכות: הדרכות טלפוניות, הדרכות מקוונות, ובתשלום נוסף גם הדרכות אישיות או קבוצתיות בבית הספר.
אילו סוגי מינויים קיימים?


קיימים שני סוגי מינויים: מינוי שנתי בעלות של 240 ₪ או מינוי חודשי למשך שנה בעלות של 25 ₪ לחודש. לפני רכישת המינוי, אנא בדקו אם בגן של ילדכם יש מינוי לגוגלה. בקשו את שם המשתמש והסיסמה ממנהלת הגן או המחנכת. אינכם בטוחים אם הגן או הכתה מנויים? לא קיבלתם סיסמה לשימוש מהבית? כתבו לנו כדי שנוכל לסייע לכם.
לאילו גילים מיועדים הכלים?


כלי גוגלה מיועדים לגילֵי 8-4
בגן של הילד/ה שלי יש גוגלה, איך אנחנו יכולים להתחבר מהבית?


בקשו את שם המשתמש והסיסמה האישיים של ילדכם ממנהלת הגן/המחנכת, הם יאפשרו לו להתחבר לכלי גוגלה מכל מחשב.